BAYİLER
SERTİFİKALAR
SIK SORULAN SORULAR

Kan basıncı düzeltici ABP-051

Rusya'da tıbbi cihaz olarak kayıtlı
Avrupa Kalite Sertifikası MDD'si aldı
Uluslararası ISO 13485: 2016 standardına göre üretilmiştir
Rus tıbbının devlet standartlarına uygun
Patentli bir teknolojiye dayanmaktadır

«Arteriyel hipertansiyonlu hastaları tedavi etmenin etkinliğini artırma görevi, ilaçsız yöntemler de dahil olmak üzere bu hastalığın yeni tedavi yöntemlerinin tasarımına özel dikkat gösterilmesini gerekli kılmaktadır. Bizim açımızdan bu alandaki en ilginç ve ümit verici gelişmelerden biri, non-invaziv elektrostimülatör için yerli cihaz ABP-051'dir. 2016 yılında Rusya Federasyonu'nda tıbbi cihaz olarak tescil edilmiş ve Inferum şirketler grubu (Ekaterinburg) tarafından tasarlanmıştır.

ABP-051'in klinik kullanımının analizinin ilk sonuçları, arteriyel hipertansiyonun çeşitli etiyopatogenetik varyantlarında yüksek derecede güvenlik ve etkililiğini göstermektedir ».

Rusya İç Hastalıkları Bilimsel Tıp Derneği, Anatoly Martynov
başkanı, Rusya Bilimler Akademisi Akademisyeni Olga Boeva,
başkanlık üyesi, M.D. Valentin Kokorin, Bilimsel Sekreter, Ph.D. Medcine'de

ABP-051'in etkinliği klinik çalışmalarla doğrulanmıştır.

Klinik araştırmalar ve onay:
Udmurt Cumhuriyeti Halk Sağlığı Kurumu "Udmurt Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Cumhuriyet Klinik Tanı Merkezi", İzhevsk «15 Aralık 2017 tarih ve 15122017-02 sayılı Tıbbi Onay Protokolü»
Yayınlanmış materyaller:
FSBUN SSC RF - Rusya Bilimler Akademisi Biyomedikal Sorunlar Enstitüsü, Moskova. Uluslararası bilimsel-pratik konferans "Bir sporcunun vücudunun işlevsel durumunu izleme ve düzeltme yöntemleri 26-27 Mayıs 2017. Ekaterinburg "İleri yaş gruplarındaki hastalar tarafından non-invazif deri altı elektrik stimülasyonu kullanılarak kan basıncını düzeltme olanakları" Kardiyoloji: haberler, görüşler, eğitim. 2018. Cilt. 6. Hayır 4. S. 14–17
FSBUN SSC RF - Rusya Bilimler Akademisi Biyomedikal Sorunlar Enstitüsü, Moskova. Uluslararası bilimsel-pratik konferans "Bir sporcunun vücudunun işlevsel durumunu izleme ve düzeltme yöntemleri 26-27 Mayıs 2017. Ekaterinburg "ABP-051 kan basıncı düzelticisinin tek bir elektrostimülatörunun eğitimli sporcuların kalp atış hızı değişkenliği üzerindeki etkisi"

Bir sağlık avantajı elde edin

ABP-051 hakkında daha fazla bilgi edinin